Nasza firma z sukcesem przeszła procedurę akredytacyjną i uzyskała wpis do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez PARP.
Dzięki temu na szkolenia prowadzone przez Centrum Szkoleń Ratowniczych DAN-MED mogą Państwo otrzymać dofinansowanie do 80% !
Pełny katalog dofinansowanych szkoleń pod tym linkiem.

Jeśli Twoja firma jest mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwem możesz ubiegać się o dofinansowanie szkolenia z funduszy europejskich w ramach RPO na lata 2014-2020, którymi zarządzają poszczególne Urzędy Marszałkowskie.

Fundusze unijne zostały już uruchomione w 14 województwach, a ilość środków na finansowane kursów jest ograniczona.

Jak uzyskać dofinansowanie?

 • Znajdź odpowiednie dla siebie szkolenie w Bazie Usług Rozwojowych.

  Nie przejmuj się, jeśli nasza usługa realizowana jest poza Twoim województwem – możesz skorzystać z usług szkoleniowych na terenie całej Polski!

 • Skontaktuj się z Operatorem odpowiednim dla Twojej lokalizacji.

  Na stronie BUR znajdziesz informacje o aktualnym stanie Podmiotowego Systemu Finansowania w Twoim województwie, jak i o obecnie planowanych lub już realizowanych projektach, objętych dofinansowaniem. Listę operatorów w Twoim województwie sprawdzisz tutaj.

  W województwie warmińsko-mazurskim jest 4 operatorów. My polecamy Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka”
  Kontakt z Operatorem:
  Podregion elbląski: Pasłęk, ul. Józefa Piłsudskiego 11A, tel. 55 248-10-91 do 93
  Podregion olsztyński: Olsztyn, ul. Wyszyńskiego 1 lok. B 107, tel. 727-022-531
  Podregion ełcki: Ełk, ul. Mickiewicza 17, lok. 2, tel. 662-878-041

 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie Operatora.

  Każdy z operatorów do Twojej dyspozycji odda formularz zgłoszeniowy, który szybko i łatwo wypełnisz. Złóż go zgodnie z wymaganiami w siedzibie operatora osobiście lub listownie bądź za pomocą poczty e-mail i oczekuj na kontakt. Jeśli tylko będziesz miał jakieś pytania podczas wypełnienia wniosku, skontaktuj się z biurem obsługi klienta danego operatora.

 • Podpisz umowę z Operatorem.

  Po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia, operator skontaktuje się z Tobą w celu podpisania umowy, dzięki której otrzymasz dofinansowanie i, co najważniejsze, będziesz mógł rozpocząć wybrane przez Ciebie szkolenia.

 • Zarejestruj się i skorzystaj ze szkolenia dzięki BUR.

  Poprzez Bazę Usług Rozwojowych zarejestruj się na wybrane nasze szkolenie. Skorzystaj z niego, nabywając nowe umiejętności i kwalifikacje. Pamiętaj, aby ocenić szkolenie, w którym brałeś udział oraz opłacić usługę wykonawcy.

 • Otrzymaj refundację poniesionych kosztów szkolenia.

  Możesz otrzymać refundację nawet do 80% wartości szkolenia.
  Po zakończeniu usługi i dokonaniu oceny kursu, firma składa u operatora wymagane dokumenty rozliczające usługę i odzyskuje ustalony procent dofinansowania.

Jeśli interesują Państwa nasze szkolenia, których nie ma na liście BUR – prosimy o kontakt. 

Program szkolenia przygotujemy pod Państwa potrzeby! 

Zaktualizujemy listę o zaproponowane kursy lub warsztaty! Możemy zrealizować je na terenie całej Polski!