Konferencja zorganizowana przez naszą firmę, odbyła się w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku. Konferencja została objęta Patronatem Głównym Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej.

Jest nam niezmiernie miło, że ponownie mogliśmy gościć w Giżycku kierowników i pracowników Centralnych Sterylizatorni, a także pracowników innych placówek medycznych. Uczestnicy którzy na co dzień dbają o jak najwyższą jakość narzędzi gwarantujących wszystkim pacjentom bezpieczeństwo, przyjechali z 13 województw, wzięli udział w 14 wykładach i 8 warsztatach.

Swoją obecnością zaszczyciło nas 20 firm z Polski działających w branży sterylizacji medycznej: AMED, DAR-MED, DR.WEIGERT, ECOLAB, ELMI, GETINGE, GREENPOL, INFORMER MED, MEDIA MED, MEDILAB, MEDIM, MC POLSKA, MMM POLSKA, 3M, ProjectMed, Schülke Polska, SMS, Sterigat, STERIMED, TZMO S.A.

Jak zawsze staramy się stworzyć odpowiednie warunki i pozytywną energię, która pozwala skoncentrować się na wymagających i ciekawych zagadnieniach współczesnej sterylizacji medycznej, a także skłania do szerokiej dyskusji podczas wykładów, warsztatów i w kuluarach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konferencji.
Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok!